Most meg olimpiai bajnok..!

Ezúttal a diákolimpián nyert Bátorunk – egyből kettő aranyérmet: gi és no gi grapplinben. 7 meccs – 7 kopogtatás Ezzel a lépéssel meghívást kapott a válogatott keretbe és indulunk Varsóba a világbajnokságra. Nagyon megtisztelő, köszönjük a bizalmat! Addig néhány edzőtábor…

